جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   یکشنبه 17 مرداد 1395 - 02:55:17 ب.ظ

برگزاری دومین جلسه شورای اداری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم در سال 1395

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم، دومین جلسه شورای اداری اداره کل ثبت استان در سال 1395 با حضور معاون و مسئولین اداره کل و روسای واحدهای ثبتی استان برگزار گردید. جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید شروع گردید و در ابتدا آقای سجادی معاون اداره کل ضمن خیر مقدم به ارائه گزارشی از عملکرد چهار ماهه ابتدای سال 1395 پرداختند. هم

برگزاری دومین جلسه شورای اداری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم در سال 1395

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم، دومین جلسه شورای اداری اداره کل ثبت استان در سال 1395 با حضور معاون و مسئولین اداره کل و روسای واحدهای ثبتی استان برگزار گردید.

جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید شروع گردید و در ابتدا آقای سجادی معاون اداره کل ضمن خیر مقدم به ارائه گزارشی از عملکرد چهار ماهه ابتدای سال 1395 پرداختند.

همچنین روسای واحد های ثبتی نیز با ارائه گزارشی از عملکرد واحد تحت امر خود، کمبود تجهیزات اداری و نیروی انسانی و همچنین فضای اداری را از اهم مشکلات خود عنوان نمودند.

در این جلسه سلامتی مدیرکل ثبت استان بعد از استماع گزارشات ضمن انتقاد از آمار عملکرد و نواقص موجود در روند اداری استان از روسای واحدهای ثبتی خواست ضمن افزایش راندمان کاری و بهره وری آمار عملکرد خود را در زمان مقرر تهیه و ارسال نمایند و برای رضایتمندی بیشتر مراجعان سعی و تلاش بیشتری نمایند.

در ادامه ایشان خواستار بروز رسانی پرونده های قانون تعیین تکلیف در واحدهای ثبتی جهت کاهش زمان رسیدگی شده و با توجه به شروع عملیات سیستم ارجاعات نیز مرتب نمودن بایگانی و پرونده های ثبتی و پیگیری مجدانه آرشیو و بروز رسانی پرونده ها گردیدند.

آقای سلامتی ضمن تشکر از اعضای شورا و تاکید مجدد بر تکریم حقوق مراجعین و برخورد مناسب با آنها، خواستار تهیه پاسخ به استعلامات و ثبت خلاصه معاملات حداکثر ظرف مدت 48 ساعت و بازرسی سرزده از دفاتر اسناد رسمی ازدواج و طلاق شده و عدم نیاز بازدید نقشه برداران در زمان تفکیک آپارتمان ها را بر اساس آیین نامه قانون کاداستر گوشزد نمودند.

 همچنین در پایان با اهدا لوح تقدیر از آقای عبداله کاظم نژاد دهکائی رئیس ثبت شرکتهای قم و کارکنان واحد مربوطه به دلیل کسب مقام برتر ثبت شرکتها در سطح کشور تقدیر و لوح سپاس سازمان مسکن و شهرسازی از کارکنان ثبت منطقه یک و دو قم به روسای واحدها تحویل گردید./

 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است