چاپ        ارسال به دوست

بازدید ریاست کل دادگستری استان قم از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم

بازدید ریاست کل دادگستری استان قم از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم ، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای مظفری رئیس کل دادگستری استان قم به همراه معاون، دادستان و رئیس دادگستری شهرستان قم از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم بازدید و نحوه خدمات رسانی و فعالیت های آن را مورد بررسی و پایش قرار دادند.

سلامتی ، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان قم در این جلسه ضمن خیرمقدم به حاضرین و ارائه گزارشی از عملکرد ثبت اسناد و املاک استان در حوزه های مختلف کاری طی سخنانی تصریح کرد : بررسی عملکرد بخش های مختلف ادارات تابعه حکایت از بهبود جدی در نحوه خدمات رسانی واحد ها ی ثبتی من جمله املاک ، کاداستر ، اجرا و ثبت شرکت ها داشته و این مهم علیرغم کمبود جدی نیروی انسانی و مشکلات فراوانی که این اداره کل با آن مواجه است محقق گردیده است .

سپس جناب آقای مظفری با ارزشمند دانستن خدمات ارائه شده توسط ادارات ثبت ، این خدمات را باعث کاهش حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضا دانسته و خواستار فرهنگ سازی در خصوص رغبت بیشتر مردم به تنظیم سند رسمی گردید .

همچنین ایشان با اشاره به ماده 113 قانون توسعه ، اهمیت اداره اجرا را یادآور گردید و خواستار تقویت هرچه بیشتر این ادارات گردیدند . در پایان ، ایشان ضمن اظهار رضایت از عملکرد ثبت اسناد ، دستورات لازم را در جهت رفع مشکلات و کاستی های ادارات ثبت صادر نمودند.

 


١١:٢٤ - چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٢١٥١    /    تعداد نمایش : ٣٥٢خروج
مناسبت ها

پیوندها